
| Parameter | Value |
|---|---|
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| Number of Pins | 6 |
| Radiation Hardening | No |
| Insertion Loss (dB) | 0.82 dB |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Frequency | 2.4 GHz to 2.5 GHz, 5.1 GHz to 5.9 GHz |
Stock: 1489
Distributors
pcbx
Unit Price$0.12826
Ext.Price$0.12826
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12826 | $0.12826 |
| 10 | $0.06413 | $0.64130 |
| 50 | $0.05758 | $2.87900 |
| 100 | $0.05170 | $5.17000 |
| 500 | $0.04567 | $22.83500 |
| 1000 | $0.04035 | $40.35000 |
| 3000 | $0.03736 | $112.08000 |
| 5000 | $0.03459 | $172.95000 |
